ACHÁTOVÁ ŠPERKOVNICE - větší

Vyprodáno

Achát Peříčkový

Achát je od nepaměti považován za kámen ochrany, síly a harmonie. Udává se, že dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a potlačuje strach. Již v antickém Řecku lidé věřili, že achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost vůči jim samým. V lidových tradicích se udává, že achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, pomáhá potlačit vnitřní napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty.

Nemohla jsem se dočkat, až vám představím tyto naše minerální šperkovnice / nabíječky minerálů

Tyhle poklady jsou něco úplně jiného než jste u nás doposud mohli vidět a o to víc mám radost, že vám je mohu nabízet.

Šperkovničky, stejně tak jako každý další výrobek, který nabízíme, prošly našima rukama, takže v každé je kousek Pokladů Duše.

Je možné je využít na spoustu magických věcí:

Dají se využít jako schránka na nabíjení Vašich krásných pokladů a kamínků od negativních energií tak, aby Vám opět přinášely to, co od nich potřebujete.

Jsou krásnou dekorací do bytu, nebo na váš kosmetický stůl.

Můžete je využít na různé rituály.

Nebo třeba jako krabičku na zásnubní prsten :)

Jsou perfektní také třeba jen na uskladnění vašich milovaných šperků.

Ke každé šperkovničce Vám přijde i návod, jak s ní pracovat tak, aby Vám přinášela to, co si přejete. Dále tam také najdete rituál na nabíjení vašich pokladů v ní.

Péče o minerální šperky je velmi důležitá, protože tyto naše malé bytůstky mají velkou sílu a umí tě zbavit negativních vibrací a špatné energie. Je proto potřeba jim dát také péči a očistit je od této energie, aby se o Vás dál mohly důkladně starat.

Tato božská šperkovnička / nabíječka vypadá nejen velmi zajímavě, ale také plní velmi důležité poslání.

1 890,00 Kč