BOHYNĚ JMÉNEM PERLA

02.10.2023

Moji milí, často se mě ptáte na šperk, který je svojí energií a vzhledem takový, že bude sedět úplně každému, takový, který se stane krásným dárkem pro milovanou Ženu…šperk, který se bude dát krásně kombinovat a budete jej moci nosit denně, šperk, který Vás rozzáří a bude stále připomínat to krásné ve Vás 

A já nemohu jinak než Vám odpovědět…PERLA 

 Perla odráží úchvatnost a půvab ženy.

Symbolizuje sebelásku v nejčistším slova smyslu Je ideální pro ty z nás, které se učí nalézt svoji sebehodnotu, sebevědomí, lásku, pokoru a přijetí sebe samé.

Perla značí podstatu, roli ženy, její jinové energie Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy.

Perly značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.

Šperky z perel jsou přesně ty, které sluší naprosto každé Ženě, v každé totiž dokáží pozvednout její krásu a jiskru. 

Dají se skvěle kombinovat a můžete je nosit k dalším šperkům Jsou skvělé jak na důležité události tak u na všední dny.

A teď okénko pro budoucí nevěsty… opravdu nádherně sedí právě pro tento den svojí energií, vypadají úžasně ke svatebním šatům a dokáží být přesně tím, vic v tento den potřebujete.

Perla je zkrátka pokladem, který by si každá Žena měla vyzkoušet, věřte, že už ji potom nebudete chtít nikdy sundat! U nás na e-shopu najdete různé druhy perel včetně černých, podlouhlých, nepravidelných, velkých, drobných, bílých, s meruňkovými tóny a mnohé další v několika variantách šperků, od náušnic přes prsteny, náramky, náhrdelníky… Je si opravdu z čeho vybírat, tak utíkejte na náš e-shop, vybrat si ten pravý perlový poklad pro sebe nebo někoho milovaného.