MOŘSKÁ BYTOST

Labradorit

Vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Tyhle prstýnky jsou z chirurgické oceli a na nich sedí surový labradorit, který má schopností světélkovat, jak vidíte na fotografiích.

Každý kousek je zcela úplně jinak krásný. Některý světélkuje z vršku a některý zase z boku. Některý méně a některý více a každý je naprosto dokonalý ve své jedinečnosti.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sama každý jednotlivý minerál čistím Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Labradorit Vás zavede do hloubky Vaší duše a učí Vás vnímat spirituální vibrace.

S láskou Aneta

Vyberte si variant:

920,00 Kč
Please select variants first