LÁSKYPLNÉ PŘIJETÍ

Rodonit

Rodonit je kamenem štěstí. Podporuje mezilidské vztahy a pomáhá lidem, kteří se cítí být sami a nemilováni. Přitahuje k sobě lásku a soucit. Pomáhá nám pochopit, proč se věci dějí zrovna tak a ne jinak a poučit se z překážek, které nám život staví do cesty. Rozvíjí kreativitu a zahání depresi, vnáší světlo do života a napomáhá spontánnímu sebevyjádření. 

Představujeme Vám náramek z chirurgické oceli ve zlaté i stříbrné variantě s přívěskem s kousky surového rodonitu a řetízkem s velkými oky, které jsou velmi elegantní a zároveň jsou něco zajímavého, co vždy oživí Vaši osobnost.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže Vám bude sedět tak, jak potřebujete.

V případě, že byste si jej přáli ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každé z Vás.

Základní velikost je 14,5cm řetízku + 3cm nastavitelného řetízku.

Vše je naše ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému náramku Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Rodonit Vám pomůže v oblastech Vašeho života, ve kterých se potřebujete pravdě podívat pokorně do očí a přijmout přítomný okamžik takový jaký právě je. Tento kouzelný minerál Vám také ukáže cestu k sobě a tím i k celému vesmíru.

Choose a variant:

955.00 Kč