VĚDOMÝ SET

Ametyst

Ametyst býval pokladem králů a královen. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Je kamenem pravé emocionální lásky, posiluje věrnost. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.

Vědomý set obsahuje náramek z chirurgické oceli s řetízkem z chirurgické oceli se surovým ametystem.

Set vypadá krásně jako dárek pro někoho milovaného a nebo jako dar sama pro sebe k uctění vlastní důležitosti a svého vnitřního božství.

Každý jednotlivý šperk projde našima rukama a do každého vložíme vlastní příběh jeho výrobou a zpracováním.

+ K setu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sama každý jednotlivý minerál čistím Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prsten i řetízek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Ametyst podpoří Váš spirituální rozvoj a pomůže Vám rozvíjet vědomou ženu, která ve Vás dřímá. Vědomá žena je intuitivní a rozumná bytost, která umí používat svoji přitažlivou ženskou stránku.

Věřím, že s touto kombinací bude každá z Vás zářit a bude se cítit božská.

Zvolte si variantu:

1 085,00 Kč
Please select variants first