VĚDOMÁ ŽENA- stříbro

AMETYST

Ametyst býval pokladem králů a královen. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Je kamenem pravé emocionální lásky, posiluje věrnost. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Řetízek je vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000 s galvanickou úpravou rhodiování. 

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Ametyst podpoří Váš spirituální rozvoj a pomůže Vám rozvíjet vědomou ženu, která ve Vás dřímá. Vědomá žena je intuitivní a rozumná bytost, která umí používat svoji přitažlivou ženskou stránku.

Každý jednotlivý minerál je ručně vrtaný a opracovaný. Vše prošlo našima rukama.

( Každý minerál je symbolem přírody, která je dokonalá ve své rozmanitosti. Snažíme se vytvářet téměř stejné velikosti a tvary, ale respektujeme přírodu jako umělkyni, a tak je každý minerál naprosto jedinečný. )

Vyberte si variant:

840,00 Kč
Please select variants first