SPOJENÍ S PŘÍRODOU - minimalistický

Smaragdový Kalcit

Je kamenem umožňujícím spojení s vyššími světy. Je vizionářem, který do našeho světa pomáhá vnášet nové, zajímavé myšlenky. Z vyšších rovin bytí k nám jako dobrý posel přináší naději, víru a důvěru v lepší časy. Pomáhá generovat zajímavé nápady. Podporuje nás v rovinách našich vztahů, kde vytváří mezi námi a jinými bytostmi pocit rovnosti. Je symbolem ztělesněné přírody. Kousek kalcitu v dlaních vytváří okamžité spojení se světem přírody. Pomocí kalcitů se navíc můžeme dobře napojovat do světa elementárních bytostí. 

Tyto minimalistické prstýnky jsou pro ty z Vás, které mají radši menší a drobnější šperky, které zároveň dokáží okouzlit právě svojí jemností a lehkou energií.

Prstýnek je velmi minimalistický. Jeho šířka je 1,5 až 2mm a kamínek na něm je stejně tak drobný, aby vše hrálo dokonale k sobě.

Prstýnky jsou vyrobeny z chirurgické oceli a na nich sedí surový modrý akvamarín.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Zvolte si variantu:

1 540,00 Kč