POKLAD HVĚZD - minimalistický

Surový Zirkon

Tento kámen je také skoro nejstarší na celé planetě. Záznamy historie dokazují, že tento drahokam je dokonce starší než Měsíc. Zirkon je velký léčitel a je známý svými léčivými účinky. Pomáhá lidem, kteří trpí výraznou nervozitou a dokáže je uklidnit, dokáže zlepšit a vyrovnat auru. Pokud vlastníte tento kámen, budete k lidem citlivější a empatičtější a oni zase k Vám. Zirkon se vyznačuje schopností svého majitele chránit před zlem a nemocemi a je také považován za kámen moudrosti.

Na světle a slunci se v něm  vytváří lomem světla nádherné magické malé "hvězdičky", které jsou pro zirkon specifické. 

Tyto minimalistické prstýnky jsou pro ty z Vás, které mají radši menší a drobnější šperky, které zároveň dokáží okouzlit právě svojí jemností a lehkou energií.

Prstýnek je velmi minimalistický. Jeho šířka je 1,5 až 2mm a kamínek na něm je stejně tak drobný, aby vše hrálo dokonale k sobě.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Zvolte si variantu:

2 667,00 Kč