PAUA MUŠLE

Paua Mušle 

Je symbolem proměn. Rozvíjí naši intuici a představivost. Pomáhá se opřít o své názory a vyjádřit naše skutečné potřeby. Pomáhá při spolupráci s druhými v různých směrech. Přináší čistou radost ze života a podporuje duchovní růst. Čistí a otevírá všechny čakry. Harmonizuje naši tělesnou schránku a přináší lehkost do života.

Je to jedna z nejbarevnějších mušlí a vlivem světla se její barva duhově mění. Pochází z Nového Zélandu, kde si  těchto mušlí původní obyvatelé (Maorové) velmi vážili a a nazývali je "Dar mořského boha". Mušle je ze spodní strany uzavřená perleťovou vrstvou a na jejím povrchu je nanesena jemná průhledná ochranná látka chránící mušli před poškozením, její povrch je totiž normálně velice křehký.

Zajímavým faktem je, že přirozeně má tato mušle na sobě velký nános řas v moři a pod ní se schovává měkkýš se silnou nohou, který odolává všem vlivům. Je to zajímavý paradox k dnešní době, ve které se spousta lidí snaží přizpůsobit společnosti v mnoha aspektech a snaží se zapadat. Přitom se pod touto slupkou v každém ukrývá zcela jedinečná a zářivá bytost, která čeká na své odkrytí a a na to, až bude moci zářit a projevovat se.

Velikost je cca 6x4cm.

320,00 Kč
Please select variants first