NOSITELKA MĚSÍCE- stříbrný pozlacený

OBSIDIÁN

Obsidián je černý kámen ohnivého charakteru. Je to velmi silný ochranný kámen před útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy. Je to velice silný kámen. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu. Odstraňuje emocionální bloky a starší traumata. Přináší schopnost soucitu. Dodává vnitřní sílu. Přináší jasnou mysl a vnáší světlo do zmatku. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

Řetízek je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000 s galvanickou úpravou zlacení žlutým zlatem.

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Každá žena si v sobě nosí měsíc. Všechny jsme cyklické a spojené s měsícem a přírodou. Naučme se chápat náš vnitřní měsíc, intuici a naši divokost a buďme tak šťastnější v životě. Obdivujme a nechme obdivovat naši ženskost. V tomto můžeme zvolit obsidián jako našeho společníka při cestě za ženstvím.

Každý jednotlivý minerál je ručně vrtaný a opracovaný. Vše prošlo našima rukama.

( Každý minerál je symbolem přírody, která je dokonalá ve své rozmanitosti. Snažíme se vytvářet téměř stejné velikosti a tvary, ale respektujeme přírodu jako umělkyni, a tak je každý minerál naprosto jedinečný. )

Vyberte si variant:

840,00 Kč
Please select variants first