MĚSÍČNÍ SET

Obsidián

Obsidián je černý kámen ohnivého charakteru. Je to velmi silný ochranný kámen před útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy. Je to velice silný kámen. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu. Odstraňuje emocionální bloky a starší traumata. Přináší schopnost soucitu. Dodává vnitřní sílu. Přináší jasnou mysl a vnáší světlo do zmatku. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích.

Měsíční set obsahuje náramek z chirurgické oceli s řetízkem z chirurgické oceli se surovým obsidiánem.

Set vypadá krásně jako dárek pro někoho milovaného a nebo jako dar sama pro sebe k uctění vlastní důležitosti a svého vnitřního božství.

Každý jednotlivý šperk projde našima rukama a do každého vložíme vlastní příběh jeho výrobou a zpracováním.

+ K setu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sama každý jednotlivý minerál čistím Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prsten i řetízek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každá žena si v sobě nosí měsíc. Všechny jsme cyklické a spojené s měsícem a přírodou. Naučme se chápat náš vnitřní měsíc, intuici a naši divokost a buďme tak šťastnější v životě. Obdivujme a nechme obdivovat naši ženskost. V tomto můžeme zvolit obsidián jako našeho společníka při cestě za ženstvím.

Věřím, že s touto kombinací bude každá z Vás zářit a bude se cítit božská.

Zvolte si variantu:

1 085,00 Kč
Please select variants first