KRYSTALOVÝ KVĚT

Nové

AMETYST

Ametyst býval pokladem králů a královen. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Je kamenem pravé emocionální lásky, posiluje věrnost. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.

Tento prstýnek je z chirurgické oceli a je velmi výjimečný svým vzhledem, protože je dvojitý a vlastně neukončený, takže tvoří úžasný efekt a v kombinaci s krystaly ametystu uvnitř to zkrátka krásně funguje.

Proč krystalový květ? Protože svým vzhledem ve mě evokuje krásné jarní květiny, které se otevírají světu a ukazují tak svoji krásu a krystalky na mě působí jako okvětní lístky právě takové krásné něžné květinky. 

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sama každý jednotlivý minerál čistím Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Můžeš si nosit tuhle krystalovou květinu stále u sebe a ona tě bude nejen zdobit ale bude tě i obohacování svým vlastním kouzlem. 

S láskou Aneta

Zvolte si variantu:

610,00 Kč
Please select variants first