HARMONIZUJÍCÍ KLID

Měsíční Kámen: Měsíční Kámen: Je úzce spjat s Měsícem a intuicí. Přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje všechny ženské vlastnosti a pomáhá i s nemocemi, ke kterým mají ženy sklony.

Achát: Tvoří harmonii mezi duší, rozumem a tělem. Napomáhá sebepoznání. Posiluje praktická rozhodnutí. Dodává upřímnost sám k sobě. Odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty. Pomáhá při hledání nové lásky a udržuje tu aktuální. Stabilizuje auru. Povzbuzuje trávící trakt. Chrání před vznikem kožních nemocí a napomáhá jejich léčbě.

Howlit: Zrychluje metabolismus. Pomáhá při bolestech zubů. Léčí střeva a žaludek. Přináší hluboký klid. Napomáhá nám respektovat ostatní. Je pomocníkem při tom, aby se nás problémy jiných nedotýkali. Otevírá srdeční čakru.

Kočičí oči- Zlepšuje náladu, dodává energii a navrací zpět do harmonie. Ulexit je skvělým pomocníkem při meditacích, relaxacích a zlepšuje kreativitu a uměleckou představivost. Často je kámen spojován s úspěšným rozhodováním v podnikání, takže je prospěšný pro každého začínajícího podnikatele.

Zvolte si variantu:

485,00 Kč
Please select variants first