HARMONIZACE ČAKER

Ametyst- Je kamenem čistoty. Býval šperkem králů. Je to velmi mocný kámen. Především zahání nespavost a noční mury. Přináší klidný spánek a obohacující sny. Tiší vztek a strach. Udržuje pravou lásku a věrnost. Napomáhá soustředění. Je pomocníkem při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Pomáhá při žaludečních a dýchacích potížích.

Tygří oko- Nosí se jako talisman. Pomáhá uzemňovat ty, kteří nejsou spojeni s realitou a zároveň pomáhá duchovnímu růstu lidem, kteří jsou příliš přízemní. Podporuje tok energie v tele. Přitahuje peníze a bohatství. Vyrovnává činnost mozkových hemisfér. Pomáhá při léčbě kostí.

Tyrkys- Snižuje horečky. Utišuje migrény a zlepšuje imunitní systém. Je vhodným pomocníkem proti zánětům. Je kamenem štěstí. Je to silný ochranný kámen. Ochraňuje cestovatele a pocestné. Zlepšuje intuici. Uklidňuje řečníky před jejich projevem. Působí proti depresi. Podporuje kreativitu. Přitahuje lásku a bohatství

Achát- Tvoří harmonii mezi duší, rozumem a tělem. Napomáhá sebepoznání. Posiluje praktická rozhodnutí. Dodává upřímnost sám k sobě. Odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty. Pomáhá při hledání nové lásky a udržuje tu aktuální. Stabilizuje auru. Povzbuzuje trávící trakt. Chrání před vznikem kožních nemocí a napomáhá jejich léčbě.

Zvolte si variantu:

485,00 Kč
Please select variants first