DAR SLUNCE - minimalistický

Heliodor

O heliodoru se hovoří jako o kamenu jasnovidců. Ochraňuje nás před manipulací, přitahuje lásku, podněcuje k dosažení úspěchu. Dokáže eliminovat vnitřní nejistotu a tím snižovat stres a celkovou zátěž. Svému nositeli pomáhá rozvíjet duchovní sílu a tím i jeho charizma a charakter. Rozvíjí naši tvořivost a cílevědomost. Je to kámen osvícení a pomáhá nám vyzvednout z podvědomí do vědomí staré vzorce chování, které nás stále ještě brzdí v rozvoji.      

Tyto minimalistické prstýnky jsou pro ty z Vás, které mají radši menší a drobnější šperky, které zároveň dokáží okouzlit právě svojí jemností a lehkou energií.

Prstýnek je velmi minimalistický. Jeho šířka je 1,5 až 2mm a kamínek na něm je stejně tak drobný, aby vše hrálo dokonale k sobě.

Prstýnky jsou vyrobeny z chirurgické oceli a na nich sedí surový žlutý heliodor.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Zvolte si variantu:

2 350,00 Kč