DAR SLUNCE - surový řetízek

Heliodor 

O heliodoru se hovoří jako o kamenu jasnovidců. Ochraňuje nás před manipulací, přitahuje lásku, podněcuje k dosažení úspěchu. Dokáže eliminovat vnitřní nejistotu a tím snižovat stres a celkovou zátěž. Svému nositeli pomáhá rozvíjet duchovní sílu a tím i jeho charizma a charakter. Rozvíjí naši tvořivost a cílevědomost. Je to kámen osvícení a pomáhá nám vyzvednout z podvědomí do vědomí staré vzorce chování, které nás stále ještě brzdí v rozvoji. 

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Standardní délka řetízku je 45 cm a další volitelné v sekci "zvolte variantu" níže. V případě, že si budete přát specifickou délku, neváhejte se na nás prosím obrátit v kolonce "Doplňující informace" při souhrnu objednávky. Cena zůstává stejná.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každý jednotlivý minerál je námi ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama.

 

Zvolte si variantu:

1 980,00 Kč